П`ятниця, 03.05.2024, 20:51

Головна » Файли » Гурткова робота

Забезпечення для учнів цілісного сприймання сучасного культурного простору України, розвиток у молодших школярів творчої активності.

Керівник: Стасишин Т.В.

Гурткова робота | Переглядів: 75 | Завантажень: 0 | Додав: lyuba | Дата: 12.02.2020 | Коментарі (0)

Прищепити любов до вокального мистецтва та навчити правильно виконувати вокальні твори;

пробуджувати в дітей інтерес до вокального мистецтва, що дозволяє їм розвивати її музичну культуру;

розвивати вокальні задатки дитини, учити чітко виконувати мелодію, співати природнім голосом під фонограму.

Керівник: Васильцюн Я.І .

Гурткова робота | Переглядів: 72 | Завантажень: 0 | Додав: lyuba | Дата: 12.02.2020 | Коментарі (0)

Виявлення талановитих дітей, сприяння самореалізації творчих здібностей дитини, розкриття їй чарівного світу художнього слова;

основний зміст роботи спрямовується на прищеплення любові до рідної мови, культури і традицій  українського народу на основі вивчення найкращих зразків української та світової літератури.

Керівник: Нагорнюк Н.В.

Гурткова робота | Переглядів: 87 | Завантажень: 0 | Додав: lyuba | Дата: 12.02.2020 | Коментарі (0)

Формування пізнавальних практичних, творчих, соціальних компетентностей;

оволодіння навичками виготовлення різноманітних виробів;

формування творчих здібностей; виховання дбайливого ставлення до народних традицій, національної свідомості, формування естетичного смаку.

Керівник: Сулима М.П.