Субота, 04.05.2024, 07:41

Сторінки: 1 2 »

Прийміть вітання наші щирі,
Хай ваша доля розквіта,
Хай в здоров’ї і щедротах
Рясні красуються літа.
Добро нехай незгасно світить,
Ласкаве сонце радісно сія,
Вам сьогодні — найтепліші
І найщирішії слова.

Учні 9 класу

Виховна робота | Переглядів: 78 | Завантажень: 0 | Додав: lyuba | Дата: 13.03.2020 | Коментарі (0)

Мова – найнезбагненніший і найдосконаліший феномен людства. Чим багата нація духовно, тим глибша й повнокровніша її мова. Українська мова – барвистий килим самоцвітів , який не одне тисячоліття ткали наші пращури.

На базі нашої школи була проведена інтелектуальна гра « Мова — життя духовного основа» з метою узагальнення і систематизації знань старшокласників з української мови , культури мовлення та усвідомлення того , що українська мова – національно – культурний феномен народу , його духовне надбання.

Виховна робота | Переглядів: 109 | Завантажень: 0 | Додав: lyuba | Дата: 13.03.2020 | Коментарі (0)

Казкова зима. Лапатий сніг. Лижі, ковзани, сани…

Які приємні асоціації виникають у кожного з нас, коли поринаємо в дитинство, занурюємося в прекрасну атмосферу радості, здоров’я, руху, енергії.

На жаль, у зв’язку з кліматичними умовами на планеті, спостерігати ці явища вдається все рідше і рідше. Наші діти шукають заміну у віртуальних зображеннях сучасних гаджетів, крадучи у себе живі, яскраві емоції. Добре хоч існує альтернативне штучне снігове покриття, а значить є можливість відчути смак зимових розваг.

Та знову прикрість… Не всім це по кишені.

Саме виходячи з вищесказаного, обласним центром фізичного здоров’я «Спор для всіх» було ініційовано організацію відпочинку дітей середнього і старшого шкільного віку на безкоштовній основі в рамках соціальної програми «Активна зима». Адміністрація школи швидко зреагувала на запрошення компанії DREAM PARK і двадцятеро учнів  разом зі супроводжуючими педагогами охоче відвідали шале «Ведмежа».

Катання на тюбах залишили неймовірні враження у відпочиваючих.

Хочеться сказати найщиріші слова подяки організаторам цієї акції.

Спасибі, що є небайдужі люди, які роблять світ дитинства кращим!!!

Виховна робота | Переглядів: 93 | Завантажень: 0 | Додав: lyuba | Дата: 18.02.2020 | Коментарі (0)

Черговий рік — це лиш фрагмент життя,
Черговий кадр у цім чарівнім світі.
Хай в цьому кадрі буде більше світла,
А тіні всі хай кануть в небуття.

Виховна робота | Переглядів: 80 | Завантажень: 0 | Додав: lyuba | Дата: 12.02.2020 | Коментарі (0)

Одним із завдань сучасної шкільної  правової освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці  правознавства просто неможливо, тому в школі щорічно проводиться тиждень права,  який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.

Так, в рамках проведення тижня  були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини,  дотримання національних  та загальнолюдських    морально-естетичних принципів, традицій. У школі була оформлена виставка книг «Мої права», проведено квести з учнями 5-9 класів  під назвою «Правовий олімп» .

09 грудня 2019 року   відбувся шкільний етап виставки-конкурсу новорічно-різдвяних композицій.

Всього для участі у виставці було подано понад 30 учнівських робіт. Творчі роботи, що взяли участь у виставці, виготовлені у різноманітних техніках декоративно-ужиткового мистецтва.

Виховна робота | Переглядів: 82 | Завантажень: 0 | Додав: lyuba | Дата: 12.02.2020 | Коментарі (0)

Цього року вже традиційно проводився Радіодиктант національної єдності. Акція припала на п’ятницю, 8 листопада – у переддень української писемності та мови. І вже з десяток років у написанні диктованого для всієї України тексту незмінно бере  участь Пістрялівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.

Виховна робота | Переглядів: 89 | Завантажень: 0 | Додав: lyuba | Дата: 12.02.2020 | Коментарі (0)

Традиційно в нашій школі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

В рамках тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів.

Виховна робота | Переглядів: 70 | Завантажень: 0 | Додав: lyuba | Дата: 12.02.2020 | Коментарі (0)

25 жовтня у нашій школі проходила осіння толока, акція по прибиранню території школи та села, яка об'єднала всіх учнів та вчителів закладу у спільній корисній справі.

Виховна робота | Переглядів: 93 | Завантажень: 0 | Додав: lyuba | Дата: 12.02.2020 | Коментарі (0)

Вже стало доброю традицією  щедрої осінньої пори проводити благодійну виставку-ярмарок .

Ми живемо у скрутні часи. Зараз у душах багатьох людей хаос. Знецінюються моральні та духовні цінності.  Саме тому педагогічний колектив школи прагне відродити у молодого покоління бажання жити за заповіддю: роби добро, допомагай ближньому. Тільки так ми виховаємо справжню людину з чистою душею і добрим серцем.
    Саме цей ярмарок довів, що не залишилося жодної байдужої душі, — всі класи взяли активну участь у заході. Чого тільки не було на столах! На продаж було виставлено випічку різних видів: пиріжки, тістечка, печиво, калачі (все виготовлене своїми руками або за допомогою батьків).

Виховна робота | Переглядів: 75 | Завантажень: 0 | Додав: lyuba | Дата: 12.02.2020 | Коментарі (0)