Субота, 18.05.2024, 10:07

Головна » Файли » Методична робота » Виховна робота

Сторінки: « 1 2

Пікнік серед лісу, чудова погода та гарний настрій дітей зробили цей день веселим та неповторним.  Учні  грали в різні веселі ігри, слухали улюблену музику…Діти були вдячні за гарно проведений час.

Виховна робота | Переглядів: 84 | Завантажень: 0 | Додав: lyuba | Дата: 12.02.2020 | Коментарі (0)

Щедра осінь знову поділилася з нами дарунками, пахучими квітами, овочами та фруктами.  18 жовтня  відбулася виставка дитячих виробів та квіткових композицій «Дари осені».

Виховна робота | Переглядів: 76 | Завантажень: 0 | Додав: lyuba | Дата: 12.02.2020 | Коментарі (0)

14 жовтня відзначають одразу три величні свята – День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України та День українського козацтва. З нагоди свята у школі  відбувся тематичний захід. Школярі разом з вчителями відроджували традиції козацтва. Щоправда до звичних «козацьких» змагань на спритність, конкурсів на швидкість збирання крупи додалися ще й інтелектуальні змагання.

Виховна робота | Переглядів: 83 | Завантажень: 0 | Додав: lyuba | Дата: 12.02.2020 | Коментарі (0)

9 жовтня,   випускники нашої школи відвідали ярмарку професій на базі Верхньокоропецької ЗОШ І-ІІІ ст., метою якої було зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізувати молодь на опанування професій, що мають попит на ринку праці, розширити їх уявлення про робітничі професії, сформувати позитивне ставлення до них, надати інформацію про навчальні заклади.

Виховна робота | Переглядів: 95 | Завантажень: 0 | Додав: lyuba | Дата: 12.02.2020 | Коментарі (0)

Тим, хто пізнати добро допоміг,

Тим, хто відкрив для нас тайни доріг,

Тим, хто нам крила дарує щодня,

Тим, хто відкрив нам жагу пізнання

Тим, чия праця важка, непроста,

Тим, чиє слово добром пророста,

Тим, хто відкрив нам науки світання

Наші святкові і щирі вітання!

Виховна робота | Переглядів: 78 | Завантажень: 0 | Додав: lyuba | Дата: 12.02.2020 | Коментарі (0)

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотеки!

Бібліотека - світ знань творчості і натхнення.

З 23 по 30 вересня у навчальному закладі до Всеукраїнського дня бібліотек проведені такі заходи:

1. Екскурсії початкових класів до шкільної бібліотеки "Завітай і ознайомся".

2. "Динамічне читання". Читання під відкритим небом, різноманітної цікавої літератури.

3. Конкурс малюнків "Я люблю читати".

4. Конкурс "Подаруй книгу шкільній бібліотеці".

5. Конкурс "Твоя улюблена книга".

6. Фотоконкурс "Книга і Я".

Виховна робота | Переглядів: 79 | Завантажень: 0 | Додав: lyuba | Дата: 12.02.2020 | Коментарі (0)

У середу, 25 вересня, у нашій школі відбулися вибори на посаду президента учнівського самоврядування. Учні , вчителі та техпрацівники  школи проявили своє волевиявлення. За результатами голосування президентом школи стала учениця 7 класу, Сулима Вікторія. Вітаємо, президента!

Днями учні 5 та 7 класу здійснили екскурсію до міні-зоопарку в «Leoni». Ми побачили багато тварин: кольорових павичів, сірих маленьких лемурів, голосних папуг, малих та великих мавпочок, красивих поні і велику рись. А ще розважилися на дитячих качелях. Нам дуже все сподобалось і ми б хотіли ще раз відвідати це цікаве місце.

Учні 5-7 класу

Виховна робота | Переглядів: 89 | Завантажень: 0 | Додав: lyuba | Дата: 12.02.2020 | Коментарі (0)

Спорт стає засобом виховання тоді,

коли він є улюбленим заняттям кожного

В. А. Сухомлинський

Спорт – це життя! Культура здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям. Доброю традицією стало у Пістрялівській ЗОШ І-ІІ ступенів проведення Тижня фізичної культури і спорту, цього року він пройшов з 9 по 13 вересня. Метою проведеного Тижня було:

• виховання в учнів цілісної орієнтації на ЗСЖ;

• покращення здоровя;

• придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту;

• залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом;

• виховання колективізму, завзятості, сміливості, дисциплінованості, витримки, взаємовиручки і підтримки.

Протягом Тижня  проводилися:

Лінійка - відкриття; «Весела зарядка» (учні 5-6 кл.); випуск спортивної газети «Вчимося бути здоровим» (7-9 кл.); розгадування кросвордів на спортивну тематику; конкурс малюнків «У світі спорту» (5-6 кл.); конкурс – емблеми «Ми – за здоров’я» (5-9кл.); «Швидше – вище - сильніше» (веселі старти) (6-8кл.); Спортивна вікторина; волейбольний турнір (учні та вчителі); Лінійка – закриття та підбиття підсумків і нагородження переможців.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань і вболівальники. Учні продемонстрували свої спортивні здібності, згуртованість, дружбу. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний. Побажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.

Виховна робота | Переглядів: 91 | Завантажень: 0 | Додав: lyuba | Дата: 12.02.2020 | Коментарі (0)

Закінчилось літо,
Покосили ниви,
У садах доспіли