Субота, 18.05.2024, 11:07

Головна » Файли » Методична робота » Виховна робота

Активна зима
18.02.2020, 19:47

Казкова зима. Лапатий сніг. Лижі, ковзани, сани…

Які приємні асоціації виникають у кожного з нас, коли поринаємо в дитинство, занурюємося в прекрасну атмосферу радості, здоров’я, руху, енергії.

На жаль, у зв’язку з кліматичними умовами на планеті, спостерігати ці явища вдається все рідше і рідше. Наші діти шукають заміну у віртуальних зображеннях сучасних гаджетів, крадучи у себе живі, яскраві емоції. Добре хоч існує альтернативне штучне снігове покриття, а значить є можливість відчути смак зимових розваг.

Та знову прикрість… Не всім це по кишені.

Саме виходячи з вищесказаного, обласним центром фізичного здоров’я «Спор для всіх» було ініційовано організацію відпочинку дітей середнього і старшого шкільного віку на безкоштовній основі в рамках соціальної програми «Активна зима». Адміністрація школи швидко зреагувала на запрошення компанії DREAM PARK і двадцятеро учнів  разом зі супроводжуючими педагогами охоче відвідали шале «Ведмежа».

Катання на тюбах залишили неймовірні враження у відпочиваючих.

Хочеться сказати найщиріші слова подяки організаторам цієї акції.

Спасибі, що є небайдужі люди, які роблять світ дитинства кращим!!!

Категорія: Виховна робота | Додав: lyuba
Переглядів: 94 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0